המכון לידידות אמריקה

המכון המוביל בתחום לימודי ספרדית הוא ללא ספק המכון לידידות אמריקה. המכון הוקם בשנת 1994 ומתמחה בלימודי ספרדית, פיתוח שיטות להוראת ספרדית ופיתוח עזרי לימוד ותוכנות עבור לימודי ספרדית. המכון לידידות אמריקה הוא בית ספר לספרדית הגדול בישראל. רשימת סניפים של המכון לידידות אמריקה: תל אביב (ת"א), ירושלים, חיפה, רחובות, כפר סבא (כפ"ס), באר שבע (ב"ש), כרמיאל ויש גם אפשרות ללמוד ספרדית דרך האינטרנט.

כל היתרונות של המכון לידידות אמריקה

• בית ספר לספרדית הכי גדול בארץ.
• עזרי לימוד ספרדית איכותיים ומקצועיים.
• מחלקת הדרכת ספרדית ופיתוח אמצעי הדרכה חדשים.
• קורסים מיוחדים ללימוד ספרדית של אמריקה הלטינית.
• תרגולים ודאגה לשימור הספרדית לאחר סיום הקורס.
• קורס לימוד ספרדית עסקית עבור אנשי עסקים.
• סדנאות ספרדית מיוחדות: דיבורימוס, קוראימוס, לומדימוס ברשת.

שיטת הלימוד של המכון לידידות אמריקה

בשנות ה-60 השיטה של לימודי ספרדית היתה שינון משעמם של כללי הדקדוק של ספרדית. בשנות ה-80 השיטה שונתה ועיקר הלימוד התבסס על דיבור בספרדית. החסרון של שיטה זו היה בקצב ההתקדמות בלימוד ספרדית שלא היה משביע רצון. המכון לידידות אמריקה משלב את היתרונות של כל שיטה וכך זוכים התלמידים ללמוד את עקרונות השפה הספרדית, לרכוש יכולת לימוד עצמאית, לרכוש אוצר מילים עשיר, לדבר ספרדית רהוטה, לקרוא ולהבין טקסטים בספרדית, ובעיקר ללמוד ספרדית ולתרגל הרבה דיבורים בספרדית.

במהלך כל תקופת הקורס של לימוד ספרדית, המכון לידידות אמריקה מקיים מפגשים קבועים באווירה כיפית, בהם כל התלמידים בכל הרמות מתרגלים דיבורים בהתאם לחומר הנלמד. מפגשים אלו אפקטיביים ביותר ומלבד היותם מהנים, הם גם מעניקים לתלמידים ביטחון בדיבור ספרדית.

המכון לידידות אמריקה במבצע לגולשי האתר

המכון לידידות אמריקה מזמין אתכם ללמוד, להבין, לדעת, לחשוב וכמובן גם לדבר בספרדית. בעקבות שיתוף הפעולה של אתר Sfaradi.co.il עם המכון לידידות אמריקה, גולשי האתר זכאים להנחה של 1,800 ש"ח עבור קורס ספרדית למתחילים. כדי להנות מהמבצע, עליכם למלא בטופס למעלה שם מלא, טלפון ולסמן את הסניף שהכי נוח לכם. לאחר שתשלחו את הפרטים, נציג של מכון לידידות אמריקה יחזור אליכם עם כל הפרטים שמעניינים אתכם. מכון ידידות אמריקה הוא הארגון המוביל בלימוד ספרדית והרווח הוא כולו שלכם.

מילון ספרדי   -   מילון ספרדי עברי   -   ספרדית   -   מפת ספרד   -   לימודי ספרדית   -   המכון לידידות אמריקה   -   לימודי ספרדית לילדים   -   תרגום דף שלם בחינם

© 2007-2017 מילון ספרדי - מילון ספרדי-אנגלי-ספרדי. המילון נתמך ע"י מילון בבילון 9