האם ברצונך ללמוד ספרדית ולקבל הנחה מטורפת על הקורס? » לקבלת הנחה מיוחדת

מילון ספרדי

לימודי ספרדית

קורס ספרדית - המכון לידידות אמריקה

מעל 400,000,000 אנשים ברחבי העולם דוברים ספרדית. השפה מדוברת בספרד, דרום אמריקה ואמריקה המרכזית. ספרד שותפה מלאה באיחוד האירופי ולכן אם יש לכם עסקים בספרד, דלתות אירופה פתוחות בפניכם לרווחה.

ישראלים רבים לומדים ספרדית לקראת טיול לדרום אמריקה שעושים אחרי הצבא. ישנם גם הרבה כאלה שהולכים ללמוד ספרדית כדי שיוכלו לצפות בטלנובלות ללא צפייה בתרגום לעברית. התפקיד של הטלנובלות הוא גם הפוך ויש הרבה כאלה שצופים בהן בתור כלי שמסייע עבור לימוד ספרדית.

בין אם אתם לא יודעים מילה אחת בספרדית ובין אם כבר יש לכם יכולות בסיסיות בשפה אבל אתם רוצים לדבר ספרדית ברמת שפת אם, בעזרת לימודי ספרדית תוכלו להשתפר בקריאה, כתיבה ודיבור עד לכל רמת ספרדית שתרצו להגיע אליה.

קורס ספרדית למתחילים במבצע של המכון לידידות אמריקה

בעקבות שיתוף הפעולה של אתר Sfaradi.co.il עם המכון לידידות אמריקה, אנו שמחים להציע לכם מבצע מיוחד על קורס ספרדית למתחילים. במסגרת המבצע אתם זכאים ל-1,800 ש"ח הנחה על קורס ספרדית או קורס פורטוגזית למתחילים. כדי להנות מהמבצע, בקרו באתר של המכון לידידות אמריקה, השאירו שם וטלפון ותקבלו את כל המידע על הקורסים ללימוד ספרדית. יש גם קורסים למתקדמים אם אתם ממש רוצים לשלוט בשפה הספרדית.

קורס ספרדית למתחילים

סניפים של המכון לידידות אמריקה

אם בחרתם ללמוד ספרדית במכון לידידות אמריקה, תוכלו לבחור באחד מהסניפים הבאים: תל אביב, ירושלים, חיפה, רחובות, כפר סבא, באר שבע (עומר), כרמיאל, פרדס חנה ויש גם אפשרות ללמוד ספרדית באינטרנט. מילוי הטופס במבצע 1,800 ש"ח הנחה מוגש כשירות לגולשי "מילון ספרדי" ללא תשלום וללא התחייבות מצדכם. בהצלחה אמיגוס!

בואו ללמוד ספרדית
מילון ספרדי   -   מילון ספרדי עברי   -   ספרדית   -   מפת ספרד   -   לימודי ספרדית   -   המכון לידידות אמריקה   -   לימודי ספרדית לילדים   -   תרגום דף שלם בחינם

© 2007-2017 מילון ספרדי - מילון ספרדי-אנגלי-ספרדי. המילון נתמך ע"י מילון בבילון 9